pixel

iMoos - nowoczesny zabieg dodający pewności siebie

Każdy z nas marzy o doskonałym wyglądzie. Czując się dobrze „we własnej skórze” wzrasta nasza pewność siebie oraz ogólne samopoczucie. Oprócz efektów wizualnych warto także dbać o własne zdrowie i bezpieczeństwo. W związku z tym, upiększając swoje ciało, powinniśmy wybierać metody jak najbardziej przyjazne dla naszego ciała, naturalne, które wydobędą nasz wewnętrzny blask oraz naturalne piękno, nie powodując niebezpiecznych dla naszego zdrowia powikłań. Jednym z takich rozwiązań jest zabieg iMoos. Na czym polega? Przyjrzyjmy się mu z bliska.

IK Clinic iMooos wyszczuplanie

Czym jest zabieg z wykorzystaniem iMoos i jak działa?

iMoos zabieg cieszy się ogromną popularnością i uznaniem wśród szerokiego grona użytkowników, którzy w bezpieczny sposób pragną dbać o swoje ciało i wygląd fizyczny. Jest to nowoczesna technika modelowania ciała, dzięki której jesteśmy w stanie osiągnąć efektywne wyszczuplanie oraz ujędrnianie naszego ciała, jak również redukcję cellulitu.

Działanie zabiegu oparte jest na synergicznych działaniach multipolarnych fal radiowych, podczerwieni oraz vacum. Fale emitowane są przez rotacyjną głowicę, która zwiększa ich działanie podczas wykonywania masażu podciśnieniowego. Takie nowoczesne rozwiązanie sprawia, że fale skutecznie oddziałują na każdej głębokości skóry – fala radiowa rozbija komórki tkanki tłuszczowej, a podczerwień przyspiesza ich metabolizm. Fale radiowe mocno stymulują także syntezę kolagenu oraz elastyny, co daje efekt silnego ujędrnienia i napięcia skóry.

Wskazania do użycia urządzenia iMoos - usuwanie cellulitu Bydgoszcz

Wyszczuplanie oraz usuwanie cellulitu poprzez wykonywanie zabiegu iMoos, dedykowane jest dla wszystkich osób, które pragną w krótkim czasie miejscowo zmniejszyć obwód swojego ciała, jak również zredukować ilość nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Bezpośrednim wskazaniem do wykonania zabiegu jest z całą pewnością nadmierne nagromadzenie się wody oraz limfy w organizmie. Zabieg wykonywany jest także w przypadku wystąpienia cellulitu na różnych powierzchniach ciała, jak również w walce z nadprogramowymi kilogramami. Zabieg zalecany jest także dla skóry pozbawionej jędrności, elastyczności i promiennego wyglądu.

Dla kogo iMoos - redukcja cellulitu Bydgoszcz

Zabieg iMoos dedykowany jest wszystkim, którzy marzą o gładkiej, jędrnej skórze. Redukcja cellulitu pozwala poczuć się doskonale, odzyskując perfekcyjnie gładką, zadbaną skórę. iMoos jest więc metodą dla wszystkich, którzy pragną doskonale wymodelować talię, ramiona, uda, brzuch, a w szczególności pośladki, które staną się perfekcyjnie uniesione oraz idealnie jędrne. To zabieg dedykowany także dla osób, które pragną odmłodzić swoją twarz, wygładzając zmarszczki, dodając swojej cerze pięknego kolorytu. Zabieg iMoos skutecznie walczy z depozytami tłuszczu, dzięki dogłębnej penetracji nowoczesnych głowic. Przez to zabieg dedykowany jest dla wszystkich osób, które pragną mieć pięknie wymodelowane ciało. Zabieg iMoos świetnie sprawdzi się także po intensywnym wysiłku fizycznym – połączone działanie fal radiowych, podczerwieni i vacum rozluźnia mięśnie, ułatwia “strawienie” kwasu mlekowego nagromadzonego w mięśniach po treningu. Jest to zatem zabieg idealny dla sportowców oraz osób, które na co dzień borykają się z nadmiernym napięciem mięśni w wyniku obciążającej pracy, czy nadmiernego stresu.

Przygotowanie do zabiegu

Przed wykonaniem innowacyjnego zabiegu iMoos zalecane jest spożycie większej ilości płynów, najlepiej wody mineralnej. Co więcej, przed zabiegiem rekomendowany jest umiarkowany wysiłek fizyczny.

Przebieg zabiegu

Głowica rotacyjna precyzyjnego urządzenia, multipolarna fala, podczerwień oraz vacum w sposób selektywny docierają do najbardziej wymagających miejsc, zapewniając wydajną pracę. Zabieg jest całkowicie bezbolesny – odczuwalne jest przyjemne ciepło i uczucie głębokiego masowania. Co więcej, w trakcie zabiegu urządzenie monitoruje temperaturę tkanki w czasie rzeczywistym, dzięki czemu cały zabieg przebiega w niezwykle bezpieczny sposób.

Zalecenia po zabiegu i rekonwalescencja

Zaleca się przez jedną dobę po zabiegu nie wykonywać intensywnego wysiłku fizycznego. Po upływie 24 godzin ruch jest wręcz wskazany. W okresie rekonwalescencji nie zaleca się także spożywania alkoholu. Dieta powinna być odpowiednio zbilansowana, zubożona o nasycone tłuszcze. Należy także unikać produktów smażonych, by nie powodować dodatkowego obciążenia dla wątroby, co jest szczególnie istotne w pierwszych dwóch dniach od wykonania zabiegu. Dodatkowo zaleca się picie co najmniej 1,5 litra wody dziennie.

Efekty

Zabieg pozwala na spektakularne efekty w krótkim czasie. Pierwsze wizualne korzyści w zmianie struktury skóry widoczne są już po pierwszym zabiegu. Do najbardziej spektakularnych efektów zaliczyć można lifting pośladków 3D, wyszczuplone uda, wymodelowany brzuch, ujędrnioną i sprężystą skórę. Dla najlepszych efektów zaleca się serię 10-ciu zabiegów, maksymalnie 2 w tygodniu.

Przeciwwskazania

iMoos zabieg jest w większości przypadków całkowicie bezpieczne dla pacjentów decydujących się na ich wykonanie. Istnieją jednak przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Zaliczyć do nich można:

 • ciążę (tylko względnie, ponieważ zabieg wykonywany w okolicach twarzy, czy kończyn, jest jak najbardziej możliwy do wykonania u ciężarnych kobiet – wykonuje się w takim przypadku masaż podciśnieniowy, z wyłączeniem podczerwieni i fal radiowych),
 • rozrusznik serca,
 • choroby nowotworowe,
 • metalowe implanty/ płytki w ciele, gdzie ma być wykonywany zabieg,
 • choroby wątroby i nerek,
 • zaawansowana cukrzyca,
 • naczyniaki w miejscu zabiegu,
 • zaburzenia krzepnięcia krwi,
 • żylaki,
 • zapalenia kości i stawów,
 • osteoporoza.

Wszelkie wątpliwości należy skonsultować ze specjalistą przed wykonaniem zabiegu.