pixel

IK Clinic
Medycyna estetyczna, kosmetologia i ortopedia

KIM JESTEŚMY?

Chcąc podzielić się naszą jakością usług oraz 20-letnim doświadczeniem, zdobywanym w licznych placówkach, jak również na wielu polskich i zagranicznych szkoleniach, założyliśmy rodzinną klinikę IK Clinic w Bydgoszczy. Miejsce to zrodziło się z kilkuletniej współpracy wykwalifikowanych lekarzy (chirurgów, ortopedów) i kosmetologów.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Świadczymy usługi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, laseroterapii i ortopedii. Dzięki współdziałaniu lekarza i kosmetologa wykonujemy terapie łączone, które przynoszą najlepsze efekty i zapewniają maksymalne bezpieczeństwo. Zajmujemy się pielęgnacją skóry twarzy, szyi i dekoltu, okolicy oka, owłosionej skóry głowy oraz zabiegami wyszczuplającymi i antycellulitowymi na ciało. Specjalizujemy się w liftingu twarzy wykonywanym za pomocą nici APTOS oraz usuwaniu i wypełnianiu zmarszczek z użyciem kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej.

 

Nasza klinika oferuje również zabiegi likwidujące nadmierne owłosienie, naczynka, przebarwienia oraz trądzik pospolity i różowaty, wykorzystując działanie najnowszych laserów. Oprócz zabiegów inwazyjnych oferujemy również pielęgnację skóry opartą na naturalnych kosmetykach i nowoczesnych urządzeniach, których użycie  nie wymaga okresu rekonwalescencji.

DLA KOGO JESTEŚMY?

Naszymi pacjentami są osoby, które borykają się z wiotką, starzejącą się, suchą lub tłustą skórą, oraz kobiety pragnące ujędrnić skórę ciała i pozbyć się cellulitu lub nadmiaru tkanki tłuszczowej. Oferujemy szeroki wachlarz usług dedykowany również dla mężczyzn, którzy chcą pozbyć się nadmiernego owłosienia lub spowolnić proces łysienia, oraz dla kobiet w ciąży, często zgłaszających się z problemem obrzęku nóg lub suchością skóry twarzy.

 

W zakresie usług ortopedii i traumatologii zajmujemy się leczeniem schorzeń stawów i kręgosłupa. Stosujemy w tym celu iniekcje kwasem hialuronowym, osoczem bogatopłytkowym oraz blokady dostawowe. Z tych zabiegów korzystają osoby, które cierpią na choroby zwyrodnieniowe stawów i leczą skutki różnych urazów. Pacjentami ortopedycznymi są również sportowcy i osoby aktywne fizycznie.

WIZJA PIĘKNA

W naszej klinice dbamy o świeży i młody wygląd zarówno cery, jak i ciała. Zależy nam na wydobyciu Twojego naturalnego piękna i podkreśleniu atrakcyjności bez ,,efektu maski” i powikłań, w zgodzie z harmonią i potrzebami.  Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo, zdrowie i Twoje oczekiwania. Efekty naszej pracy to nie tylko fizyczna poprawa wyglądu. Dzięki zabiegom nasi pacjenci czują się bardziej pewni siebie, wzrasta ich poczucie atrakcyjności i  zadowolenie.

Przed każdym zabiegiem uzyskasz od nas kompletną i wyczerpującą informację na temat przygotowania się, możliwości i efektów. Możesz liczyć również na naszą profesjonalną wiedzę i poradę po zabiegu. Zadbaj o swoje piękno i zdrowie z IK Clinic.