pixel

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Dr Iwona Karaszewska

Jestem specjalistą chirurgii dziecięcej i medycyny ratunkowej oraz certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej z 25-letnim doświadczeniem.

Dzięki wielu specjalistycznym kursom oraz bogatemu doświadczeniu, zdobywanemu w licznych placówkach medycznych, oferuję szeroki wachlarz usług i zabiegów. Specjalizuję się w zabiegach medycyny estetycznej, szczególnie w technikach liftingu nićmi APTOS, przeszczepie własnej tkanki tłuszczowej, liposukcji podbródka oraz zabiegach korekty nosa za pomocą nici. Ponadto wykonuję zabiegi wolumetryczne z użyciem kwasu hialuronowego, własnej tkanki tłuszczowej, wypełnianiu zmarszczek, modelowaniu ust. Zajmuję się również zabiegami mezoterapii igłowej, osoczem bogatopłytkowym i toksyną botulinową.

Prowadzę szkolenia dla lekarzy z technik wolumetrycznych z użyciem kwasu hialuronowego i stymulatorów kolagenu. Interesuję się innowacyjnymi metodami odmładzania i regeneracji skóry z użyciem autologicznych preparatów (osocza i fibryny). Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych polskich i zagranicznych szkoleniach i kongresach medycznych.

Zasadą, którą się kieruję jest przede wszystkim bezpieczeństwo pacjenta. Wydobywanie i podkreślenie naturalnego piękna oraz zadowolenie pacjenta i skuteczność zabiegów, są priorytetami w mojej pracy zawodowej. Medycyna estetyczna, to moja pasja.

Dr Piotr Karaszewski

Jestem specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Moją praktykę lekarską od wielu lat prowadzę w Szpitalu Uniwersyteckim nr 2 im. J. Biziela w Bydgoszczy w Oddziale Klinicznym Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.

Specjalizuję się w leczeniu chorób zwyrodnieniowych, stawów kolanowych i biodrowych. Moją pasją jest chirurgia urazowa. Ambulatoryjnie zajmuje się leczeniem kontuzji sportowych, urazów narządu ruchu – złamania, stłuczenia, skręcenia. Zajmuję się również takimi schorzeniami jak: ból biodra, łokieć tenisisty i golfisty, płaskostopie, wady postawy, choroby kręgosłupa, ostroga piętowa, paluch koślawy, skolioza, zespół cieśni kanału nadgarstka oraz inne choroby przeciążeniowe narządu ruchu.

W mojej praktyce lekarskiej najważniejsze jest bezpieczeństwo pacjenta. Staram się wsłuchiwać w oczekiwania moich pacjentów i delikatnie weryfikować je w świetle mojego doświadczenia zawodowego. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe podczas licznych szkoleń, kursów i zjazdów naukowych.

Mgr Karolina Fydrych

Ukończyłam studia na kierunku kosmetologia na Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu. Jestem wykładowcą i kosmetologiem, specjalizującym się od lat w laseroterapii, zabiegach pielęgnacyjnych na twarz, szyję, dekolt oraz terapiach wyszczuplających i antycellulitowych na ciało.

Wykonuję zabiegi anti-aging z wykorzystaniem radiofrekwencji mikroigłowej, mezoterapii mikroigłowej oraz termoliftingu. Posiadam bogate doświadczenie w laserowym usuwaniu owłosienia, rumienia, zmarszczek oraz przebarwień. Doskonalę się także w głębokich i powierzchownych peelingach chemicznych.

Dzięki zdobytej wiedzy z zakresu medycyny estetycznej oraz wieloletniej współpracy z lekarzami dobieram terapie łączone, wspomagające leczenie trądziku pospolitego oraz niwelujące suchość i tłustość skóry. Kładę szczególny nacisk na indywidualny dobór zabiegów.

W pracy zawodowej najważniejsze jest dla mnie sprostanie potrzebom Pacjentów kliniki, skuteczność zabiegów oraz dbanie o atmosferę i samopoczucie Pacjentów. Praca kosmetologa to moja prawdziwa pasja, dlatego ciągle się rozwijam i chętnie odkrywam nowe rozwiązania.